Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Kulki gejszy – ekscytujące ćwiczenia

Kulki gejszy to wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu małe kulki, które pomagają wzmocnić mięśnie pochwy i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jak korzystać z kulek gejszy? Jakie działanie mają kulki gejszy na organizm kobiety? Czy stosując kulki gejszy można osiągnąć orgazm? Czy warto je kupić?

W przypadku krwawienia z odbytu należy zgłosić się do lekarza

Z kulkami gejszy możesz iść na zakupy i nikt nic nie zauważy/ fot. Fotolia

Kulki gejszy

Dwie kulki wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, połączone mocnym sznureczkiem. Wewnątrz kulek znajduje się mniejsza, znacznie cięższa, która odpowiada za powstawanie wibracji i drgań. Patrząc na ten produkt, zastanawiamy się, co to jest i do czego służy?

Odpowiedzi, które się pojawiają wprowadzają w osłupienie, zaskoczenie i chęć poznania, jak to naprawdę działa, co się odczuwa i czy sprawia to dużo przyjemności? Co do ostatniej kwestii, trzeba samemu wypróbować, bo przyjemność to rzecz bardzo indywidualna. Jeśli chodzi o pozostałe zagadnienia, zanim powiemy zdecydowane nie, przekonajmy się, do czego służą kulki gejszy.

Rozkoszne działanie

W pierwszej kolejności wywołują śmiech i zaciekawienie. Niektóre panie mogą się oburzyć, powiedzieć, że nigdy czegoś takiego sobie nigdzie nie włożą. Tymczasem kulki gejszy to nie tylko nowe doznania podczas zabaw erotycznych – solo bądź we dwoje. To nie jedynie stymulacja pochwy i łechtaczki podczas eksperymentowania z partnerem. Choć najczęściej w tym celu są kupowane, to wpływają także korzystnie na zdrowie części intymnych kobiety.

Przeczytaj: Dwie kuleczki a tyle radości

Ćwiczenia dla zdrowia

Kulki erotyczne mogą być stosowane w celu wzmocnienia mięśni pochwy. Użycie, tego mało skomplikowanego urządzenia, wzmacnia mięśnie Kegla (krocza). Ćwiczenia wykonane za pomocą kulek gejszy:

  • zwiększają elastyczność mięśni,
  • zwiększają ukrwienie tkanek.

Ćwiczenia za pomocą kulek gejszy zapobiegają opuszczeniu się narządów, ułatwiają poród i korzystnie wpływają na pochwę po porodzie oraz w okresie menopauzy. Nie zapomina o najważniejszym - korzystanie z tego prostego urządzenia, wzmaga satysfakcję z pożycia seksualnego.

Sposób użycia

Kulki gejszy mają około 3cm średnicy i wkłada się je do pochwy. Po włożeniu należy zacisnąć mięśnie pochwy, aby kulki zatrzymać wewnątrz. Najlepszy efekt ćwiczenia mięśni można uzyskać, gdy jedna kulka dotyka szyjki macicy a druga jest przytrzymywana przez pochwę.

Samo włożenie kulek gejszy nie wystarcza. Nie jest to urządzenie, które działa automatycznie, na baterie. Kulki działają, gdy nasze ciało się porusza. To my wprowadzamy je w ruch. Bynajmniej nie jest to trudne. Wystarczy je włożyć, gdy wykonujemy codzienne prace domowe, idziemy na spacer bądź do sklepu. Wbrew temu, co możemy myśleć, kulki gejszy nie muszą służyć jedynie w sypialni. Kulki gejszy są dyskretne i bezdźwięczne.

Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy z włożeniem kulek do pochwy, można użyć żelu nawilżającego do części intymnych.

Dbanie o czystość

O kulki, jak o każde urządzenie do zabaw erotycznych, należy dbać. Sposób czyszczenia kulek gejszy nie powinien nikomu stwarzać problemów. Do mycia można użyć ciepłej wody z mydłem i polać wrzątkiem. Ważne, aby tę czynność wykonywać zarówno przed, jak i po użyciu. Zapobiegnie to gromadzeniu się bakterii, jak i wprowadzaniu nieczystości do miejsc intymnych.

Kulkowe przyjemności

Trudno sobie wyobrazić szczytowanie w drodze do sklepu czy w biurze bądź korzystanie z kulek przy jednoczesnym współżyciu z partnerem. Wiedz, że tak też można. Kulki odbijają się, wówczas od penisa i ścianek pochwy, dostarczając przyjemności obojgu.

Teoria to jedno, ale w praktyce może to wyglądać zupełnie inaczej. Kulki mogą wypadać, przyjemność może nie być aż tak fascynująca i pełna wrażeń. Wkładanie i wyjmowanie, kulek gejszy z pochwy, może być po prostu nieprzyjemne.

Przeczytaj: Gadżety erotyczne - wszystko co chcesz wiedzieć

Wibrator czy kulki

Nieprzekonane panie bądź te, które korzystały lub wciąż korzystają z wibratora, mogą spodziewać się czegoś innego. Kulki gejszy mogą je w takiej sytuacji po prostu rozczarować. Kulki gejszy, wymagają naszej współpracy, ruchu mięśni, mogą wypaść słabo przy pełnym werwy wibratorze. Jedno jest pewne – jeżeli nie spróbujesz, nigdy się nie przekonasz, jak to jest.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Jak wykonać jogiczne powitanie słońca?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 8
dodano: 14:32 2016-05-04 przez: ~gość (77.252.*.*)
Ja używam fajne uczucie sklep intymny pl
dodano: 14:05 2016-04-20 przez: ~PlumBum (37.156.*.*)
Dobrze, że coraz więcej mówi się także o prozdrowotnym działaniu kulek, które jeszcze do niedawna kojarzyły się wyłącznie z gadżetem erotycznym. Ćwiczenia z kulkami są bardzo proste i przyjemne. Więcej o tym, jak ich używać: http://plumbum.com.pl/pl/i/Jak-uzywac/45
dodano: 11:53 2015-01-21 przez: ~malinka (159.205.*.*)
Od jakiegoś miesiąca mocno interesuję się tym tematem. Tak najlepiej kulki zostały opisane w poradniku kinky winky.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter